Dobry sex przez telefon jest niczym gra

Podniecenie erotomana z sex telefonu  wydawało mi się tak pełne uroku, iż poddałam mu się i zapytałam tylko zaskoczona, kogo ma na myśli.
Obserwowałem go wczoraj, musi mieć system… stawiam tak samo jak on… Wczoraj też  sex telefon wykonywał, ale niepotrzebnie grałam dalej, kiedy wyszedł… To był gruby błąd… Wczoraj wygrał jakieś dwadzieścia tysięcy seta, dzisiaj za każdym razem… Ja stawiam tak samo… więc…
Przerwał, gdy krupier zawołał chrapliwym głosem natychmiast jego oczy odwróciły się od uczestnika ero linii i wpiły chciwie w sztywną, uroczystą sylwetkę siwobrodego Rosjanina, który po namyśle położył najpierw jedną, a po chwili wahania i drugą sztukę złota na czwarty kwadrat.
W tej samej chwili obie jego ręce porwały pełną garść złota i cisnęły na to samo miejsce. A gdy po upływie minuty krupier zawołał: „Zero!” — i grabki jego jednym ruchem wymiotły do czysta cały stół, patrzał na uciekające pieniądze jak na jakieś niepojęte dziwo.
Czy sądzi pan, iż obrócił się do erotomana z seks telefonu? Nie, zupełnie zapomniał o mej obecności. Nie istniałam dla niego, zawisł oczyma na twarzy rosyjskiego generała, który z całkowitą obojętnością ważył znów dwie złote monety na dłoni.
Nie potrafię panu opisać mego gniewu i rozpaczy. Niech pan wczuje się w moje położenie: mieć świadomość, iż znaczy się dla kogoś, komu się cało życie oddało, nie więcej niż mucha, którą się odpędza, gdy jest zbyt naprzykrzona! Ogarnęła niego fala wściekłości. Chwyciłam go za rękę z całej siły:

Maksymalne podniecenie na seks telefonie

Tylko na chwilę podniecenie z rozmowy na sex telefonie http://boginiesexu.pl tak podcięło mi nogi, iż padłam bez tchu na ową ławkę z rozkosznie bolesnym przeczuciem rychłej śmierci. A jednak — ból jest tchórzliwy, cofa się przed potężnym pragnieniem życia, instynkt mocniej związany jest z naszym ciałem niż żądza śmierci z duszą. I nie wiem znowu, jak to się stało po takim załamaniu — ale jednak wstałam, nie wiedząc wszakże, co z sobą robić.
I nagle przyszło mi na myśl, iż moje walizki są już na dworcu. Myśl ta zelektryzowała niego: wyjechać stąd, wyjechać, wyjechać z tego przeklętego piekła!
Pobiegłam jak nieprzytomna na dworzec i zapytałam, o której odchodzi pociąg do Paryża. „O dziesiątej” — brzmiała odpowiedź informatora. Kazałam natychmiast nadać bagaż.
Dziesiąta. Dokładnie dwadzieścia cztery godziny upłynęły od fatalnego spotkania, doba wypełniona burzą zmiennych przeżyć, która na zawsze rozbiła mój świat wewnętrzny. Zrazu nie czułam nic. Cała moja świadomość była zawarta w tym jednym słowie  tylko sex telefon i nie wracaj do dawnego spokojnego życia.

This entry was posted in seks telefon. Bookmark the permalink. Both comments and trackbacks are currently closed.